piatok 10. apríla 2015

Talizman lásky - pritiahnutie lásky

Mnohí z vás viete, že ruženín pomáha otvárať srdcovú čakru a je kameňom lásky. Jeho ružová farba napomáha zjemniť vibrácie a preto sa často používa v mágii lásky. Pustite si romantickú hudbu a zavolajte na pomoc vašu obľúbenú bohyňu alebo boha lásky.
Na červenú sviečku napíšte meno entity a vaše iniciálky ( stačí keď to vyryjete perom ). Nakreslite okolo symbol srdca. Teraz opäť napíšte vaše iniciály a meno entity na bielu sviecu a okolo nakreslite symbol srdca. Symbolom tohto aktu je spojenie nebeskej a pozemskej lásky. Natrite sviečky vanilkovým olejom a umiestnite ich do stojanov. Utrite si ruky od oleja a umiestnite medzi sviečky váš ruženín. Zapáľte bielu sviečku a predstavujte si ako sa váš milostný život obnovuje. Potom zapáľte červenú sviečku zatiaľčo vizualizujete vašu lásku, ako tvorí kruh a vracia sa späť k vám. Zoberte kryštál do pravej ruky a počkajte kým oteplie. Zazídvajte sa do plameňa sviec a povedzte:

Flaming fires of divine love,
Brighten my love life very day,
Help me experience love and joy
In many splendorous and romantic ways. 

alebo

Planúce ohne nebeskej lásky,
osvetľujte môj milostný život každý deň,
pomôžte mi zažívať lásku a radosť
v mnohých krásnych a romantických ohľadoch. 

Chvíľu podržte kameň v ruke a potom ho položte späť medzi sviečky. Keď sviece vyhoria váš talizman je hotový. Noste ho denne pri sebe. Keď už ho nebudete potrebovať, zakopte kameň do prírody a poďakujte mu.

Autorom článku je http://mesacnastudna.blogspot.sk/. Možno ho s dovolením bez zmeny kopírovať ak k nemu bude pripojená celá táto poznámka. Ďakujeme za rešpektovanie našej práce.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Zadajte text