streda 15. apríla 2015

Channeling: ako viesť seánsu (druhá časť)

5. Pokiaľ vidíte, že duch je stále ochotný odpovedať na vaše otázky, pýtajte sa. Nezabudnite, že duchovia vám nemusia vždy odpovedať spôsobom na ktorí ste si pri seánsach zvykli. Môžu napríklad zaklopať alebo zaťukať na stôl, vyvolať pocit chladného vánku, ktorý vám veje do tváre a tak podobne. Keď sa stretne pohromade naozaj veľa okultne nadaných jedincov, môže duch použiť jedného z nich ako prostredníka a manifestovať sa v jeho tele. Potom rozpráva cez ústa média odkazy zúčastneným. Niekedy jednoducho len člen seánsy zachytí odkaz alebo veľmi silnú myšlienku: " Tvoja teta ti odkazuje, že našla mier a pokoj ktorý hľadala ".


6. Niekedy sa stane ( obzvlášť skúseným špiritistom ), že duchovia sa zjavia naraz a nie jeden po druhom tak ako ste nato zvyknutí. Netreba panikáriť. Zachovajte sa tak, ako by ste sa zachovali pri menežovaní väčšej skupiny ľudí. Urobte poradie, aby sa každý duch dostal k slovu a potom ho odovzdal ďalšiemu. Myslite nato, že nie všetci duchovia, ktorí vás navštívia musia byť ľudia. Niekedy majú čo povedať aj zosnulí domáci miláčikovia.

7. Ako každá iná párty aj seánsa môže pritiahnuť k sebe neželaného hosťa. To či sa pri vás nachádza vlezlá alebo dotieravá bytosť spoznáte veľmi rýchlo podľa odpovedí, ktoré bude písať doska ouija ale aj podľa série nepríjemných pocitov, ktoré pri normálnom špiritizme nebývajú. Médium alebo vedúci seánsy vtedy povie: " Duch, nie si tú vítaný a nechceme s tebou komunikovať. Teraz je čas aby si odišiel. Zbohom ". Ak sa entita ukáže ako agresívna a odmietne odísť, nech by sa dialo čokoľvek ukončite seánsu. Vykonajte očistu osôb a priestoru. Je možné že entita prišla na niektorom z hostí, ktorý nemá práve najčistejšie úmysly.

8. Po ukončení diskusie s duchmi im nezabudnite poďakovať z návštevu. Rozlúčte sa s nimi presne tak, ako by ste to urobili so živou návštevou. Ak niekto z participantov počas seánsy zaspal, alebo upadol do stavu tranzu, netraste ním a počkajte kým sa zobudí svojvoľne. Pravdepodobne vám povie dôležitý odkaz zo sveta duchov.

9. Ukončite formálne seánsu. Poďakujte sa duchom, že prišli a odpovedali na vaše otázky. Zaželajte im všetko dobré na ich ďalšej ceste a požiadajte ich, aby sa rozišli. Niekedy aj po formálnom ukončení seánsy duchovia zostanú a pozorujú vás. To je vporiadku, sú jednoducho zvedaví a ešte vám môžu zanechať odkaz počas spánku.

Tip na záver

- pred začatím seánsy rituálne očistite priestor 
- uistite sa, že ste eliminovali možné rozptýlenie ( malé deti, zvoniace telefóny ) alebo domáce zvieratá, ktoré môžu počas seánsy vyrušovať
- mačky vidia duchov a sú zvedavé na každú seánsu, je známe, že sa radi objavia nečakane uprostred seánsy
- niekto z vašich hostí si možno chce priniesť osobný predmet, ktorý patril zosnulému alebo fotku na posilnenie signálu a spojenia so svetom duchov

Autorom článku je http://mesacnastudna.blogspot.sk/. Možno ho s dovolením bez zmeny kopírovať ak k nemu bude pripojená celá táto poznámka. Ďakujeme za rešpektovanie našej práce.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Zadajte text