sobota 7. marca 2015

Prekliatie a iné formy zla

Prekliatie je vedomá alebo nevedomá forma ublíženia inému človeku. Dôvodom prekliatí býva najčastejšie nenávisť, závisť, túžba po moci, pomsta alebo odstránenie konkurencie. Prekliatie vykonávajú ľudia, ktorí sa venujú čiernej mágii ale pokojne ho môže vysloviť aj neškolený človek v afekte. O tom, že slová majú moc niet pochýb. Prekliatie dokáže úspešne zničiť rodinu, vzťah, prácu ale najmä zdravie či už to duševné alebo fyzické. Všetko sa začína veľmi nenápadne zhodou zlých okolností.


Prekliatie do života človeka vstupuje rôznymi cestami. Spoločný ukazovateľ je ale smola, ktorá sa lepí človeku na päty nech sa pohne kdekoľvek. Nič nevychádza ako má, problémov neubúda a práve naopak veci sa čoraz viac zhoršujú. K tomu sa pridá únava a stratí sa aj posledný dobrý pocit zo všedného slnečného dňa.

Mylne si dnes ľudia myslia, že prekliatiam a porobeniam sa venujú len čarodejníci alebo mágovia. Prekliatie môže uvrhnúť ktokoľvek, kto cíti voči inému živelnú nenávisť a túžbu zničiť ho. Aj slová vyslovené v afekte: " bodaj ťa, aby ťa, preklínam ťa.. " dokážu zasiahnuť dušu človeka a ten ak má slabú chvíľu podľahne. Rozbehne sa kolotoč problémov, ktorý je ťažké bez odkliatia zastaviť.

Pýtate sa, či je možné aby kliatba alebo prekliatie fungovalo. Žiaľ z vlastnej skúsenosti viem povedať, že to možné je. Výbornou ochranou proti kliatbam je sila osobnosti, vlastná pohoda a pokoj. V dnešnej hektickej dobe plnej nečakaných zvratov aj ten najsilnejší človek podľahne zlej nálade, chorobám a problémom. Ak vás v takomto období niekto popreklína, to čo by ste inokedy odrazili pohltíte. A potom nastane problém.

Ak už je raz kliatba pri vás ( jasnovidci ju častokrát popisujú ako čierny mrak ) je potrebné urobiť tzv. odkliatie. Kliatba sa sníme, odstráni a človeku sa opäť uľaví a spriechodní cesta životom. Niektoré formy ľahších kliatieb si človek môže odstrániť aj sám no na tie tažšie už potrebuje odborníka.

Pri profesionálnej čiernej mágii, ktorú si váš súper zaplatí u veštice alebo bosorky sa vyvolávajú zlý duchovia a s tým nie sú žarty. Oneskorené riešenie vzniknutej situácie môže spôsobiť veľké problémy a pomalé odstraňovanie vzniknutých následkov. Takúto formu mágie si už človek svojpomocne odstrániť nevie a je len málo odborníkov, ktorí vedia ako na to.

V zahraničí predovšetkým v anglicky hovoriacich krajinách je možné si čiernu mágiu objednať priamo na internete, alebo vyhľadať kontakt na čierneho mága. Mnohí majú vlastné stránky a chvália sa fotografiami zo svojich prác. Niekoľko takých fotografií som si dovolil pre vás nazbierať, ako dôkaz toho, že ľudia to zo zlom myslia vážne a kto chce, cestu si nájde.
Na nasledujúcich fotkách ste mali možnosť vidieť čiernu mágiu na zastavenie peňazí a progresu, rozbitie vzťahu, ublíženie na zdraví a iné. Ak máte pocit, že vo vašom okolí sa dejú záhadné veci a máte podozrenie alebo priamo dôkaz, ozvite sa.

Autorom článku je http://mesacnastudna.blogspot.sk/. Možno ho s dovolením bez zmeny kopírovať ak k nemu bude pripojená celá táto poznámka. Ďakujeme za rešpektovanie našej práce.

1 komentár:

  1. Dobrý deň, volám sa jannikom Brinkerhoffom, chcem poďakovať tomuto skvelému doktorovi Odii za to, čo urobil v mojom živote (pred 4 rokmi), a ja a moja žena mala pád, takže odišla bezo mňa, keď som vedel, kam odišla s mojimi dvoma deťmi , bol som naozaj šokovaný, že som išiel urobiť správu polícii o mojej manželke, že mojim deťom preč, takže hľadali a hľadali stále nemohli nájsť ju, bol som naozaj chorý a nemôžem žiť bez nej a bol som naozaj chýba moje deti Bol som naozaj rozrušený s mojimi seba, pretože som nemoh'nt kontrolu moja zbytočná hnev dvakrát ju, bol som si fraktoval som sa stal narkoman drog a piť acohol kvôli mojej situácii potom, čo moja žena opustila ma na dobrej (4roky) tak bohužiaľ, priateľ mi povedal o online kúzelnícke jazdectvo Dr Odia a povedal mi, aby som ho kontaktoval, aby mi pomohol vrátiť svoju ženu, najprv som sa naučila, že ma sranduje, kým som si všimol, že je to vážne vážne, takže rozhodol som sa ho kontaktovať, nemohol som veriť moje oči Dr Odia mi povedal, aby som sa nebál, že moja žena sa mi vrátia so mojimi deťmi bezpečne do 12 hodín. Po odovzdaní jeho kúzla mi zavolal a povedal, že by som sa nemal obávať, že moja žena príde teraz, v momente, keď dokončil hovoriť so mnou po telefóne bohužiaľ moje žena sa vrátila ku mne s mojimi deťmi som bol naozaj šťastný tento deň bol najviac najšťastnejší deň v mojom živote, takže som sa rozhodol podeliť o svoje svedectvo o ňom, jeho kúzlo funguje tak rýchlo ako blesk, veľká vďaka Dr Odii za to, že som šťastne priviedla svoju ženu. Prosím, ak máte nejaké problémy, prosím kontaktujte ho, pretože vám môže pomôcť vyriešiť vaše problémy. prostredníctvom e-mailu: odiasolutioncenter@gmail.com, viber číslo: +27638836445. Čo je číslo Whats-App: +2349065101630.

    OdpovedaťOdstrániť

Zadajte text