sobota 7. marca 2015

Prekliatie a iné formy zla

Prekliatie je vedomá alebo nevedomá forma ublíženia inému človeku. Dôvodom prekliatí býva najčastejšie nenávisť, závisť, túžba po moci, pomsta alebo odstránenie konkurencie. Prekliatie vykonávajú ľudia, ktorí sa venujú čiernej mágii ale pokojne ho môže vysloviť aj neškolený človek v afekte. O tom, že slová majú moc niet pochýb. Prekliatie dokáže úspešne zničiť rodinu, vzťah, prácu ale najmä zdravie či už to duševné alebo fyzické. Všetko sa začína veľmi nenápadne zhodou zlých okolností.


Prekliatie do života človeka vstupuje rôznymi cestami. Spoločný ukazovateľ je ale smola, ktorá sa lepí človeku na päty nech sa pohne kdekoľvek. Nič nevychádza ako má, problémov neubúda a práve naopak veci sa čoraz viac zhoršujú. K tomu sa pridá únava a stratí sa aj posledný dobrý pocit zo všedného slnečného dňa.

Mylne si dnes ľudia myslia, že prekliatiam a porobeniam sa venujú len čarodejníci alebo mágovia. Prekliatie môže uvrhnúť ktokoľvek, kto cíti voči inému živelnú nenávisť a túžbu zničiť ho. Aj slová vyslovené v afekte: " bodaj ťa, aby ťa, preklínam ťa.. " dokážu zasiahnuť dušu človeka a ten ak má slabú chvíľu podľahne. Rozbehne sa kolotoč problémov, ktorý je ťažké bez odkliatia zastaviť.

Pýtate sa, či je možné aby kliatba alebo prekliatie fungovalo. Žiaľ z vlastnej skúsenosti viem povedať, že to možné je. Výbornou ochranou proti kliatbam je sila osobnosti, vlastná pohoda a pokoj. V dnešnej hektickej dobe plnej nečakaných zvratov aj ten najsilnejší človek podľahne zlej nálade, chorobám a problémom. Ak vás v takomto období niekto popreklína, to čo by ste inokedy odrazili pohltíte. A potom nastane problém.

Ak už je raz kliatba pri vás ( jasnovidci ju častokrát popisujú ako čierny mrak ) je potrebné urobiť tzv. odkliatie. Kliatba sa sníme, odstráni a človeku sa opäť uľaví a spriechodní cesta životom. Niektoré formy ľahších kliatieb si človek môže odstrániť aj sám no na tie tažšie už potrebuje odborníka.

Pri profesionálnej čiernej mágii, ktorú si váš súper zaplatí u veštice alebo bosorky sa vyvolávajú zlý duchovia a s tým nie sú žarty. Oneskorené riešenie vzniknutej situácie môže spôsobiť veľké problémy a pomalé odstraňovanie vzniknutých následkov. Takúto formu mágie si už človek svojpomocne odstrániť nevie a je len málo odborníkov, ktorí vedia ako na to.

V zahraničí predovšetkým v anglicky hovoriacich krajinách je možné si čiernu mágiu objednať priamo na internete, alebo vyhľadať kontakt na čierneho mága. Mnohí majú vlastné stránky a chvália sa fotografiami zo svojich prác. Niekoľko takých fotografií som si dovolil pre vás nazbierať, ako dôkaz toho, že ľudia to zo zlom myslia vážne a kto chce, cestu si nájde.
Na nasledujúcich fotkách ste mali možnosť vidieť čiernu mágiu na zastavenie peňazí a progresu, rozbitie vzťahu, ublíženie na zdraví a iné. Ak máte pocit, že vo vašom okolí sa dejú záhadné veci a máte podozrenie alebo priamo dôkaz, ozvite sa.

Autorom článku je http://mesacnastudna.blogspot.sk/. Možno ho s dovolením bez zmeny kopírovať ak k nemu bude pripojená celá táto poznámka. Ďakujeme za rešpektovanie našej práce.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Zadajte text