pondelok 16. marca 2015

Odrobenie – kúzlo piatich elementov

Nasledujúce kúzlo funguje ako odrobenie, ak nepomohla očista kmínom ani inými prostriedkami.

Pomôcky: päť bielych sviec, hrniec alebo miska s vodou, zápalky a svietniky


Rituál je najlepšie robiť von v prírode. Jar je už tu a leto sa pomaly blíži, takže je aj vhodná doba. Nalejte vodu do misky ( najlepšie keď použijete vodu z horského potôčika nie je to však podmienkou ) a umiestnite okolo sviece do formy pentagramu tak ako vidíte na obrázku. Kráčajte okolo útvaru a zapáľte sviečky v poradí ako vidíte na obrázku. Pracujete v protismere hodinových ručičiek, pretože chcete kliatbu vyhnať.

- červené bodky sú sviečky, modrý krúžok je miska s vodou

Zapáľte prvú sviečku: Invokujem živel akáša. Vítam ťa v tomto kruhu a žiadam ťa aby si odstránil zo mňa všetky negatívne vplyvy.

Zapáľte druhú sviečku: Invokujem živel zem. Zem vítam ťa v tomto kruhu a žiadam ťa, aby si pohltila zo mňa negatívnu energiu.

Zapáľte tretiu sviečku: Invokujem živel oheň. Oheň vítam ťa v tomto kruhu a žiadam ťa, aby si spálil kliatbu ktorá ma sužuje.

Zapáľte štvrtú sviečku: Invokujem živel voda. Voda vítam ťa v tomto kruhu a žiadam ťa, aby si ma očistila a umyla od všetkého zla.

Zapáľte piatu sviečku: Invokujem živel vzduch. Vzduch vítam ťa v tomto kruhu a žiadam ťa, aby si odfúkol kliatbu ktorá ma sužuje preč odomňa.

Po tomto vstúpte do kruhu a vezmite do rúk misku s vodou a vyrieknite: Touto vodou odstraňujem kliatbu, ktorá ma sužuje. Ako voda vyteká z tejto misky tak odteká kliatba odomňa preč. Tak si želám a tak sa staň.

Vylejte vodu na zem do prostred pentagramu. ( vy sa vodou neoblievajte )

Nechajte sviece vyhorieť a nezabudnite každému elementu poďakovať. Môže to byť jednoduchá fráza „ element xy ďakujem ti za spoluprácu „.

Autorom článku je http://mesacnastudna.blogspot.sk/. Možno ho s dovolením bez zmeny kopírovať ak k nemu bude pripojená celá táto poznámka. Ďakujeme za rešpektovanie našej 


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Zadajte text