utorok 10. marca 2015

Očistenie a naladenie kyvadla

1. Fáza očistenie

Keď prídete domov s novým úlovkom nechajte ho asi minútu (môžete aj viac, záleží na vás) pod prúdom studenej vody a predstavujte si, že z neho zmýva všetku negatívnu energiu, ktorá odteká preč.


2. Fáza naladenia na seba

Keď si myslíte že je kyvadlo očistené nechajte ho aby si na vás zvyklo a to tak ,že ho budete nosiť stále pri sebe. Môžete si ho dať aj po dobu niekoľkých nocí pod vankúš, na nočný stolík alebo držať v ruke.

3. Fáza nabitie príp. zasvätenie

Takto pripravené kyvadlo necháme na slnečnom alebo mesačnom svetle nabiť (podľa druhu kameňa, polodrahokamu). Môžeme ho nabiť aj tak že ho vezmeme do rúk a predstavíme si ako z nich vchádza do kyvadla energia v podobe žlto-bielych nitiek alebo žlto-bielej žiari a tepla. Každý si môže energiu prestavovať ako sa mu páči a ako je mu príjemné. Keď doňho púšťame svoju energiu si môžeme ešte v duchu alebo nahlas hovoriť: „Mojou energiou prebúdzam do života tento predmet, ktorý bude mojím kyvadlom. Toto kyvadlo bude spoľahlivé, a bude presne udávať smer odpovede. Budem ho používať s láskou a pokorou. Tak sa staň.“ Takto je kyvadlo pripravené na použitie. Na začiatok magickej praxe si môžeme vybrať z dvoch možností ukazovania odpovedí. Vždy kyvadlo reaguje len jedným spôsobom a to buď kývaním zo strany na stranu, točením alebo vibrovaním. Nikdy to nebude kombinácia napr. točenia a kývania alebo vibrovania.

a) Môžeme si ho určiť sami, ako sa nám páči
b) Kyvadlo si samo určí smer odpovede

Prvá prax

Pred prvými otázkami by sme si mali stíšiť myseľ a koncentrovať sa. Keď kladieme otázku nemôžeme očakávať určitú odpoveď lebo ju aj dostaneme, vďaka tomu že ju chceme dostať a výsledok potom stráca na pravdivosti. Aby naša odpoveď bola dôveryhodná musíme zaujať neutrálny postoj k veci. Najlepšie je keď pri kladení otázky opakujeme stále buď otázku ktorú sa pýtame alebo niečo v zmysle“ čo mi asi kyvadlo odpovie?“.

Ako prvé otázky by sme sa mali pýtať na také , na ktoré už poznáme odpovede nato aby sme zistili podobu odpovedí. Otázky by mali byť vždy jasne zodpovedateľné áno, nie plus neutrálna odpoveď. Napríklad: Som žena/muž? Mám súrodencov? Je Dnes sobota? Volám sa **** ?

Takto si zistite pohyb kyvadla áno, nie, neutrálna odpoveď. Keď vás kyvadlo neklame tak začnite s náročnejšími cvičeniami napr. Rozložíme 4 karty z toho jeden žolík obrázkami smerom na dol a pýtame sa kyvadla: “je táto karta žolík?“ Kyvadlo by malo nájsť žolíka. Alebo môžete dať niekomu ukryť jednu vec do jednej z rovnakých nádob a nájsť predmet pomocou kyvadla.

Tieto cvičenia sú jednoduché a zvládne ich skoro každý ale úlohou kyvadla je odpovedať na otázky na ktoré nevieme odpoveď. Začiatočníkom zvykne bohužiaľ klamať a preto niektorí stratia trpezlivosť , ja som jeden z nich . Kyvadlo mi odpovedalo na jednoduché otázky typu „vyvolajú ma dnes z angličtiny pravdivo ale keď som potrebovala odpoveď na zložitejšie otázky tak niekedy klamalo a preto stratilo môj záujem. Oveľa lepšie sa mi osvedčili veštecké karty, z ktorých si veštím dodnes. Pravdaže je to individuálne.

Zdroj: Pôvodný autor Aurora.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Zadajte text