pondelok 23. marca 2015

Modlitba exorcizmu

Exorcizmus je aj v našich končinách celkom známy pojem. Odhliadnuc od prehnaných filmových adaptácií, ktorých cieľom je diváka pobaviť nie poučiť exorcizmus má v našej spoločnosti stále miesto. V rámci kultúrnohistorického pohľadu  na vyháňanie diabla a zlých duchov vám prinášam ukážku latinskej modlitby za oslobodenie duše človeka od zlých síl. V prípade, že sa ju rozhodnete použiť autori stránky nenesú zodpovednosť za jej nesprávne použitie.

Podľa zdroja modlitba exorcizmu je ucelený text, ktorý slovo po slove oslabuje silu démona. Poradie slov, ich výslovnosť a pokračovanie je akoby cestou, ktorú exorcista musí prejsť, aby oslobodil posadnutého od zlého ducha. Odporúča sa modlitbu vedieť naspamäť, pretože akonáhle sa začne nahlas odriekať, démon alebo entita zachytí vibráciu, ktorá ho začne pútať a vyťahovať z jeho obete. Vtedy začne zúriť a robiť všetko pre to, aby exorcistovi zavrel ústa alebo ho nejakým spôsobom prinútil prestať odriekať modlitbu.

Aj z tohto dôvodu väčšinou vykonávam očistu a oslobodenie od zlých duchov na diaľku. Entita tak nemôže použiť telo posadnutého k zastaveniu procesu a posadnutý je ušetrený nepríjemného zážitku či traumy.


Regna terrae, cantata Deo, psallite Cernunnos,
Regna terrae, cantata Dea psallite Aradia.
caeli Deus, Deus terrae,
Humiliter majestati gloriae tuae supplicamus
Ut ab omni infernalium spirituum potestate,
Laqueo, and deceptione nequitia,
Omnis fallaciae, libera nos, dominates.
Exorcizamus you omnis immundus spiritus
Omnis satanica potestas, omnis incursio,
Infernalis adversarii, omnis legio,
Omnis and congregatio secta diabolica.
Ab insidiis diaboli, libera nos, dominates,
Ut coven tuam secura tibi libertate servire facias,
Te rogamus, audi nos!
Ut inimicos sanctae circulae humiliare digneris,
Te rogamus, audi nos!
Terribilis Deus Sanctuario suo,
Cernunnos ipse truderit virtutem plebi Suae,
Aradia ipse fortitudinem plebi Suae.
Benedictus Deus, Gloria Patri,
Benedictus Dea, Matri gloria!

Na záver ešte spomeniem, že pokiaľ máte problém s nízkymi bytosťami či entitami netreba hneď robiť exorcizmus. Vhodný bude očistný rituál alebo pár rád ako sa entít zbaviť. Ak váhate alebo sa bojíte nezúfajte. Viem vám pomôcť, stačí sa informovať napríklad cez email.

Autorom článku je http://mesacnastudna.blogspot.sk/. Možno ho s dovolením bez zmeny kopírovať ak k nemu bude pripojená celá táto poznámka. Ďakujeme za rešpektovanie našej práce.

1 komentár:

Zadajte text