utorok 10. marca 2015

Kyvadlo - základné poznatky

Kým s kyvadlom začnete pracovať mali by ste o ňom vedieť

Pamätajte kyvadlo je len pomôcka v magickej praxi, samo o sebe nemá žiadnu moc. V skutočnosti ide o to, že komunikujeme so svojím podvedomím, ktoré pozná odpovede. To znamená že všetky odpovede sa skrývajú v nás samých.

Kyvadlom sa dá merať čokoľvek. Väčšina ho používa vo veľkej miere na zisťovanie budúcnosti. Dá sa však použiť na zisťovanie patogénnych zón, hľadanie vecí, vody, ale taktiež sa ním dá zisťiť ochorenie, aj to, v akej miere je organizmus týmto ochorením postihnutý pomocou tabuliek ktoré si môžete zostrojiť na čokoľvek.


Kyvadlo môže mať rôzne podoby, ale v každom prípade by to mal byť malý, nie ťažký predmet zavesený na šnúrke, podľa možností pravidelného tvaru. Je úplne jedno z akého materiálu je kyvadlo a šnúrka, na ktorej visí vyrobené. Záleží to od vkusu a možností merajúceho, majiteľa kyvadla. Najčastejšie však kyvadlá bývajú vyrobené z polodrahokamov ako je kryštál a ruženín. Sú dostať aj iné: SRT kyvadlá s guľkami, gýčové kyvadlá, opracované aj surové. Takéto kyvadlá sa pohybujú v cenách od 7-8 eur vyššie, nie je to veľa, ale ak nechceme alebo nemôžeme míňať peniaze tak si kyvadlo môžeme vyrobiť sami. Tu je niekoľko príkladov: kancelárska spinka, zlatý prsteň, neopracovaný polodrahokam príp. obľúbený prívesok zavesený na šnúrke. Neskôr sami zistíte aký tvar a materiál vám vyhovuje.

Pred tým ako kyvadlo začneme používať by sme ho mali naladiť na svoju energiu, vyžarovanie ako asi každú magickú pomôcku. Každý si môže zvoliť vlastný postup. Ja som zvolila jednoduchú magickú očistu a nabitie, ktorá je podľa mňa účinná a využívam ju aj pri očisťovaní a nabití nových prírastkov v mojej zbierke polodrahokamov. Keď ste kyvadlo zhotovili sami netreba očisťovať ani nalaďovať na seba, pretože jeho výrobou ste doňho už vložili vlastnú energiu. Ak ste presvedčení že je vhodné ho ešte nabiť tak ho nabite.

Zdroj: Pôvodný autor Aurora.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Zadajte text