streda 11. marca 2015

Kúzlo zničenie zlej situácie

Opäť budeme potrebovať papier a čierny atrament. Na papierik nakreslite runu, predstavujúcu negativitu a pozorne sa na ňu zapozerajte. Predstavujte si jej škodlivý vplyv, či už je to zlá situácia, alebo nejaký zlozvyk.
Potom naraz runu zalejte bielym atramentom (alebo farbou). Zakiaľ bude atrament (alebo) farba schnúť, predstavujte si na papieri runu šťastia, upsoriadanosti alebo útechy a vymažte všetky myšlienky na problémy.

pozn.: mnohé „runové kúzla“ sú bežné v ľudovom folklóre, hoci sa častokrát používa klasické písmo namiesto rún. V podstate je to zajedno, len písanie rún, ako sme už povedali, je oveľa náročnejšie a tak do písania vloží človek oveľa viac zo seba, čo účinok ešte umocní. Takiež stojí za zmienku aj to, že vo väčšine runových kúziel sa nakoniec papierik nejako zničí a to nie len v ohni, ale trebárs aj hodením do potoka, zakopaním a pod.

Autorom článku je http://mesacnastudna.blogspot.sk/. Možno ho s dovolením bez zmeny kopírovať ak k nemu bude pripojená celá táto poznámka. Ďakujeme za rešpektovanie našej práce

1 komentár:

 1. Dobrý deň,

     Som svätý Mattia, som spiritistický, praktizujem bielu mágiu, casting kúzla, rastlinné lieky a božstvo. V tomto ohľade odporúčam zainteresovaným osobám, aby ma kontaktovali v nasledujúcich prípadoch:

  • Ochrana života a vlastností
  • Veľa šťastia, aby ste dosiahli úspech vo všetkých svojich snahách
  • Láska Spell, aby ste vrátili svojho bývalého milenca a urobili ho navždy
  • Ochrana podnikov a nekonečný úspech v podnikaní
  • Bylinná zdravotná starostlivosť
  • Riešenie bez detí
  • rituálne peniaze
  • Lotto šarm šťastie pre mega víťazstvo
  • Okamžité peniaze, bohatstvo bohatstva, sláva a odomknutie účelu a objavovanie skrytých príležitostí a oveľa viac.

  Poznámka: Mám právomoc komunikovať s Bohmi a bohyňami a prihovárať sa za ľudí, mám tiež právomoc vyhnúť sa negatívnym energiám, ktoré spôsobujú zlyhanie a smolu v živote. Robím čistiaci rituál, aby sme odhodili všetku negatívnu silu, ktorá spôsobuje zlyhanie, oneskorenie a sklamanie v živote, hlavne som sprostredkovateľ medzi ľuďmi a Bohom.

  Pre viac informácií a prípadné riešenie vašich problémov prosím pošlite mi e-mail a uisťujem, že budete mať svoje úprimné túžby.

  Pekný deň a nech sa požehná Boha všemohúceho s vami.

  Vďaka
  St Mattia
  Kontaktný e-mail: stmattia04@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť

Zadajte text