pondelok 9. marca 2015

Kúzlo lásky na spln

Ako už názov hovorí toto kúzlo funguje v deň splnu. Našiel som ho na mojej obľúbenej stránke. Vyskúšajte si ho i vy!

Pomôcky: kruh a elementy, kameň ktorý zosilňuje energiu ( kryštál, mesačný kameň.. ), bazalka a škorica, červená alebo ružová sviečka, papier a pero1. Vybuďte v sebe energiu meditáciou alebo bubnovaním či spevom. Rituál vykonávate večer v deň splnu.
2. Vyčarujte magický kruh a invokujte elementy. Potom invokujte Boha alebo Bohyňu lásky ( pár minút v modlitbe bude stačiť ).
3. Zmiešajte v miske bylinky a oblečte nimi sviečku. Nabíjajte sviečku svojim zámerom. Zapáľte ju a a vizualizujte svoj cieľ už splnený, teda že trávite čas a ste zaľúbení s dotyčným človekom. Potom na papierik napíšte vaše mená tak aby sa prepletali. Papierik zložte smerom k sebe, podržte ho v rukách a odriekajte:

Počas tejto požehnanej noci, žiadam Boha alebo Bohyňu, aby spojila v láske dve duše, aby našli spoločné šťastie silou kameňa a byliniek. Tak sa staň. 

Nechajte pre vami vybrané božstvo malý darček/obetinu po skončení kúzla.

Autorom článku je http://mesacnastudna.blogspot.sk/. Možno ho s dovolením bez zmeny kopírovať ak k nemu bude pripojená celá táto poznámka. Ďakujeme za rešpektovanie našej práce.

3 komentáre:

  1. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

    OdpovedaťOdstrániť

Zadajte text