pondelok 9. marca 2015

Kúzla lásky: ruža lásky a prinavrátenie partnera

Ruža lásky

Pomôcky: ruže ( nazbierané najlepšie niekým kto vás má rád ), med a cukor, váš obľúbený nápoj, ružová sviečka


Umiestnite lupene ruží na oltár ( stolík prestretý čistou bielou látkou alebo obrusom ) v tvare srdca. Nad tento útvar dajte svoje ruky a vyrieknite: " Ja a moja láska XY budeme spolu, pretože ja milujem jeho a on miluje mňa. Tak sa staň " Zapáľte sviečku, ktorá je nablízku.

Potom dajte lupene ruží do pohára a zalejte ich svojím obľúbeným drinkom. Nechajte chvíľu macerovať a preceďte. Pridajte med a cukor. Keď sviečka vyhorí vylejte drink k peknému stromu alebo kvitnúcemu kríku, aby vaša láska kvitla.

Prinavrátenie partnera

Pomôcky: červená, zelená, žltá a modrá sviečka, dve ružové sviečky

Zelenú sviečku umiestnie na sever, žltú na východ, červenú na juh a modrú na západ.

Umiestnite sviečky na stanovené pozície a zapáľte ich. Držte v rukách dve ružové sviečky a otočte sa tvárou k červenej svieci ( juhu ). Odriekajte nasledovné dokým nebudete spokojní: Krásna Bohyňa a mocný Boh, čujte moju modlitbu! Mám túžbu, priveďte späť XY ku mne. Tak sa staň.

Zapáľte ružové sviečky a nechajte ich vyhorieť. Zbytky kúzla zakopte.

Autorom článku je http://mesacnastudna.blogspot.sk/. Možno ho s dovolením bez zmeny kopírovať ak k nemu bude pripojená celá táto poznámka. Ďakujeme za rešpektovanie našej práce.

2 komentáre:

  1. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Mám všetky dôvody byť vďačný, nie je absolútne nič pre mňa ľutovať, pretože som dostatočne kompenzovaný za všetko moje utrpenie. Stále nemôžem uveriť mojim očkám, ale to je to, čo to je. Naozaj to musím zdieľať nie preto, že je to nevyhnutné, ale preto, že ak nebudu, budem Ingrate. Moje mená sú Francesca, som tu, aby som krátko svedčil a tiež používam toto médium, aby som poďakoval Veľkému okódu za jeho obrovskú prácu v mojom živote. Teraz som úplná žena, pretože moja stratená láska je späť v mojom živote. Vrátil sa a požiadal o odpustenie. Toto bolo po tom, čo sa ženská právnická osoba, ktorá sa venovala jeho prípadu, rozhodla, že na neho zaujme lásku. Ona odvrátila oči od mňa a detí. Bol som taký nepokojný a zmätený, pretože som nevedel, čo sa deje. Bol som úplne rozbitý skôr, ako som dostal e-mail od veľkého okódu, že mi chce pomôcť vrátiť to a tiež mi povedal, že priateľka právnikov bola zodpovedná za všetko, čo v súčasnosti je mimo Európy s mojim mužom do Ameriky. DR Okodo urobil všetko a priviedol môjho manžela späť domov, chcel by som oceniť milé srdce Veľkého okódu, dal ma vidieť život z iného uhla. Verte tomu alebo nie, existujú sily a nie všetky sú používané pre zlé programy. Dávam to tu pre správneho človeka, ktorý má manželské otázky a iné výzvy, aby sa dostal k veľkému okódu pre duchovnú prácu. urobil som svoju časť, ktorá má svedčiť, ale ak si niekto myslí, že prídem na túto stránku pre vtipy, mali by ste si znova myslieť .. Teraz, ak máte záujem o dosiahnutie skvelého okódu pre konzultácie a ďalšie výzvy, , láskavo ho oslovte na info.usa.temple@gmail.com

    OdpovedaťOdstrániť

Zadajte text