pondelok 16. marca 2015

Ako sa zbaviť nešťastia - prekliatie

Slová kliatby vyletia ľudom z úst častejšie než by sme si mysleli. Zvyčajne, keď sme vo svojom strede sa od nás priania zloby odrazia, no s kliatbami je to ako s chrípkou. Keď imunita poklesne tak ich dostanete do tela a začne sa boj. Pre to ak sa necítite dobre, je vhodné vykonať očistný rituál. Vírusu sa človek ľahšie zbaví na začiatku, ako keď sa v nás zahniezdi a začne robiť šarapatu. Podobne to funguje aj s kliatbami.

Ako sa zbaviť prekliatia

Pomôcky: päť bielych sviec, jedna čierna svieca a najlepšie kovové svietniky ak nemáme použime hocijaké.

Na oltár alebo na zem umiestnite päť bielych sviec tak, aby vytvárali pomyslený pentagram. Zoberte čiernu sviečku a pomenujte ju ako kliatbu, ktorá vás sužuje. Umiestnite ju do stredu pentagramu. Zapáľte čiernu sviečku predstavujúcu kliatbu a potom 5 bielych. Odriekajte nasledujúce a vizualizujte ako biele svetlo zahaľuje temnotu a dominuje ju.

Kliatba ktorá ma sužuje,
nech týmto aktom zmizne.
Svetlo bielych sviec vytvára nadvládu
nad temnotou. Čistí ma
a uvoľňuje mi cestu životom. Tak sa staň.

Odstránenie urieknutia/uhranutia/zoči

Zabaľte najlepšie nepárny počet semiačok čiernej rasce do papiera a dajte ich do papierovej tašky. Pobehajte týmto sáčkom po tele obete zhora nadol 3x. Vhoďte tašku do ohňa. Úspech je vtedy ak počuť semiačka pukať. Ak nie, musí sa vykonať zložitejšia očista.

Odstránenie kliatby z domu

Na negatívnu energiu, ktorá sa k nám nechcene dostala do domu môžeme použiť aj tento postup. Budeme potrebovať hlinu z prírody najlepšie úplne suchú. Prineste ju domov a poprášte ňou podlahy. Zoberte z tej hliny trochu do rúk, mädlite ju a povedzte niečo v zmysle: „ hlina, zemina a prach, odstráňte zlobu ktorá na mňa sadla „. Potom si poriadne umyte ruky a pozametajte hlinu smerom ku vchodovým dverám. Na záver zmyte dlážky.

Autorom článku je http://mesacnastudna.blogspot.sk/. Možno ho s dovolením bez zmeny kopírovať ak k nemu bude pripojená celá táto poznámka. Ďakujeme za rešpektovanie našej práce.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Zadajte text