utorok 17. februára 2015

Som prekliaty: ako sa zbaviť porobenia

Stali ste sa obeťou kliatby alebo porobenia? Máte podozrenie, že vám niekto nepraje alebo priamo energeticky škodí? Potom je tento článok určený priamo vám.


O tejto téme už náš magazín písal tu a tu. Prekliatie je žiaľ i v dnešnej dobe stále rozšírený fenomén. To že slovo povedané v nenávisti má moc zistili pred nami už viacerí. Nič však nie je stratené. Zla, ktoré nám niekto poslal sa môžme zbaviť. Niekedy ľahšie, niekedy tažšie. Nasledujúce riadky vám ponúkajú niekoľko návodov, ako sa prekliatia zbaviť. Odporúčame po prečítaní článku zastaviť sa a prečítať si niečo dôležité tu.

Odstránenie kliatby

Pomôcky:
-starý hrniec
- čierna svieca
- voda 
- zápalky 

Vezmite si starý hrniec. Do jeho stredu umiestnite čiernu sviecu a naplňte hrniec vodou, pokým nebude knôt vzdialený od jej hladiny zhruba 5cm. Zapáľte sviečku a povedzte:
" ak ma kvári kliatba alebo porobenie, nech zmizne zhasnutím tejto sviece. "
alebo anglický originál
" If truly hexed or cursed I am, let it break with quench of flame. "

Pozerajte sa do plameňa sviece a predstavujte si ako pohlcuje všetku negatívnu energiu a zlo, ktoré vás trápi. Keď sa plameň priblíži k vodnej hladine a svieca zhasne vyrieknite:

" A tak sa staň! "
alebo anglický originál
" So mote it be "

Na mieste vzdialenom od vášho domu vyhrabte do zeme dieru a vylejte do nej vodu. Sviecu zakopte a bez obzretia odíďte preč.

Autorom článku je http://mesacnastudna.blogspot.sk/. Možno ho s dovolením bez zmeny kopírovať ak k nemu bude pripojená celá táto poznámka. Ďakujeme za rešpektovanie našej práce.

2 komentáre:

  1. Jsem poněkud skeptický k použití černé svíčky ale jinak by to s trochou dobré vůle snad fungovat mohlo. Nicméně pokud váš protivník není uplný amatér (což většinou naštestí je) tak vám tohle nebude stačit. Vnitřní mechanizmus tohoto kouzla spočívá v přeměně negativní energie na něco neškodného plus je tu snaha o určitou očistu. Ale to je v zásadě velice pasivní a krátkodobé řešení.

    Hrobař

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tak toto musim vyskusat! Uz strasne dlho mam neskutocnu smolu v zivote. Niekedy som az zufala.

    OdpovedaťOdstrániť

Zadajte text