štvrtok 19. februára 2015

Duchovia v dome

Špiritizmu sa náš magazín doteraz venoval pomenej. Dnes urobím výnimku a otvorím tému o ktorej sa bežne ľudia medzi sebou nerozprávajú. Večer po robote otvoria prehliadač a s pochybnosťami o sebe a tom čo sa deje napíšu neisto to heslo: ako sa zbaviť duchov, kontakt na exorcistu, duchovia v dome a podobne. Kedysi dávno som hľadal aj ja. Nebudem si ťukať do čela, keď mi budete rozprávať tie zážitky. Prešiel som si nimi tiež. Stretom so svetom duchov.


Ako zistiť prítomnosť ducha?

Ak by sme sa bližšie pozreli na vynikajúceho špiritistu Allana Kardeka zistíme, že hodiny duchov začínajú zhruba po polnoci. Preto je logické, že veľa paranormálnych aktivít začína práve, keď zapadne slnko a krajina sa ponorí do tmy. Nie že by sa duchovia nevedeli manifestovať i za denného svetla, ale v noci im to ide jednoducho ľahšie. Príznaky, že máte vo svojom dome alebo byte nechcených nájomníkov sú u každého rôzne. Zo skúseností svojich i mojich priateľov a mojej obľúbenej stránky vám prinášam zoznam príznakov, že u vás straší. Každý prípad je iný a pravdepodobne sa nenájde nik na koho by sedeli všetky body uvedené nižšie. To ale neznamená, že si môžte vydýchnuť a vyložiť nohy na stôl. Čím viacej podobností nájdete, tým máte väčšiu istotu, že je vhodné vykonať v priestore rituál exorcizmu.

Kroky po miestnosti, praskanie a pukanie nábytku, zvuky krokov na rôznom podklade ( drevo, kov.. ) aj napriek absencii takého podkladu vo vašej blízkosti.

Tiene, tiene ktoré sa vám mihnú na periférnom videní či už cez deň alebo v noci, čudné zvuky,  hlasy, hlasy ktoré počujete tesne pred spánkom, tichý smiech bez zjavného zdroja, tichý šepot.

Pocit mrazenia alebo chladu na chrbte, pocit pohľadu na chrbte, pocit niečej prítomnosti, nekľudný spánok, nočné mory, ťaživé sny, ste bez energie, večná a neustupujúca únava, deti rozprávajúce o neviditeľných kamarátoch, čudné alebo veľmi tmavé temné obrázky, ktoré nakreslila vaša ratolesť, rozhovory o ujovi alebo tete v šatníku či rohu izby.

Svetlo sa vypína a zapína samé od seba, voda z kohútika tečie i keď ste ju pred chvíľou vypli, tiene alebo preblesky v zrkadlách, elektrospotrebiče sa rýchlo kazia a v celom byte či dome vládne ťaživá atmosféra, návštevy sa u vás dlho neohrejú a už vám viac známych povedalo, že sa u vás cítia akosi divne. 

Uvedené príznaky by vám mali indikovať v akom stave sa vaša situácia nachádza. Ak sa potrebujete presvedčiť a nechcete veci nechať náhode, nedoporučuje sa duchov kontaktovať na vlastnú päsť. Tak ako ľudia aj duchovia sa vedia skrývať, klamať a zavádzať. Ak nemáte po ruke šikovné a nadané médium, môžete skúsiť očistiť svoj príbytok sami. Naši predkovia tak robili dávno pred nami v rámci rôznych rituálov a tradícií ( ženy oblečené za lucie a biele pierka.. ), alebo si rovno skočili o radu či pomoc k miestnej vedme.

Autorom článku je http://mesacnastudna.blogspot.sk/. Možno ho s dovolením bez zmeny kopírovať ak k nemu bude pripojená celá táto poznámka. Ďakujeme za rešpektovanie našej práce.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Zadajte text