štvrtok 12. februára 2015

Dion Fortune - psychická sebaobrana 2

Často se při psychickém útoku objevují charakteristické sny, které mohou přinést pocit, jakoby někdo klečel na hrudi spícího. Pocit strachu a utlačenosti je nejvíce charakteristický pro okultní útok a je jistou předzvěstí, která tento útok oznamuje. Jen málokdy útok přichází „z čista jasna“. Nejprve se necítíme dobře na duši a těle a pak se již nacházíme v neviditelném boji. Blížící se okultní vliv vrhá svůj stín i na vědomí mediálního člověka. Důsledek útoku se projevuje v tom, že nejprve nevědomky cítíme nervovou vyčerpanost, jsme bledí až bezkrevní, máme obavy až strach z něčeho. Toto se projevuje především při usínání. Následuje špatný spánek a posléze z nedostatku spánku
může nastat mentální zhroucení.Ako Dion popisuje, psychický útok nikdy neprichádza z čista jasna. Vstupuje do života človeka ako nenápadný stres v práci a séria nešťastných udalostí. Zaobaľuje ho únava a postupne rozvíjajúce sa problémy psychického charakteru. V hlave vnímate myšlienky a nutkania, ktoré vám nepatria a vôbec sa k vašej osobnosti nehodia. Cítite niečo cudzie. Samozrejme len v prípade, že ste poučení ako to v takomto prípade chodí. Ľudia, ktorí na okultné útoky neveria alebo to ich viera popiera nevedomky zažijú zmenu, húsenkovú dráhu do jamy levovej.

Minulý rok moju pomoc vyhľadala jedna pani, ktorá prišla o prácu dosť zvláštnym spôsobom. Chcela sa poinformovať, kde sa stala chyba a v ktorých podnikoch má vyššiu šancu uchytiťsa. Málokedy sa stretnem s vedomým psychickým alebo okultným útokom. Väčšinou si svoj progres a šťastie blokuje človek sám nevhodnými postojmi a aktivitami, alebo sa mu niektorá oblasť zablokuje zahltením jeho aury od neprajného okolia. Pri pani ma zaujala jedna zvláštna spojitosť s jej bývalým partnerom a novou známosťou. Zistil som, že skutočne prišla o prácu negatívnym duchovným zásahom v ktorom sa invokovali nepríjemné a veľmi zlé bytosti. Bol to akt zloby, pomsty aké už žiaľ vo vzťahoch bývajú.

Otázkou stále zostáva či a ako si človek dokáže v takejto situácii pomôcť. Aké sú možnosti a východiská? Dozviete sa v ďalšom článku.

Autorom článku je http://mesacnastudna.blogspot.sk/. Možno ho s dovolením bez zmeny kopírovať ak k nemu bude pripojená celá táto poznámka. Ďakujeme za rešpektovanie našej práce.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Zadajte text