štvrtok 26. februára 2015

Ako sa zbaviť ducha?

Dnes sa opäť budeme venovať jednej z našich obľúbených tém, medzi ktoré špiritizmus určite patrí. Ľudia, ktorí robia channeling časom zistia, že i napriek všetkým očistám a energetickým ochranám k nim prekĺzlo niečo negatívne. Či už sa entita u vás zjavila náhodou, alebo sa vám snaží niečo oplatiť je úplne jedno. Dnes vám ukážem ako ich poslať preč, aby vám nezačali nevhodne zasahovať do života.

Vždy pred tým, ako sa pustíte do spirituálnej činnosti, by ste mali zbaviť miestnosť negatívnych energií alebo nakopených zvyškov. Môžete priestor obísť kadidlom, zvoniť na tibetskú misku, alebo rozsypať soľ po obvode miestnosti. Ohraničením posvätného priestoru ( napríklad postavením kruhu - tradičná wicca ) vymedzíte jasnú hranicu medzi tým dnu a tým von. Navyše vytvoríte akúsi bariéru, ktorá zadrží nechcené energie a bytosti, aby sabotovali alebo nevhodne zasahovali do vašej práce. Ako to už býva, aj pri všetkej snahe niečo môže vkĺznuť dnu. Možno sa duch prilepil na účastníka seánsy, alebo ho zaujala vaša činnosť a jednoducho sa rozhodol, že ostane a pozrie sa čo máte v pláne.

Ako vyhnať ducha?

Prvá možnosť, ktorá ľudí väčšinou ani nenapadne je veľmi jednoduchá. Povedzte duchovi, aby odišiel. Rozhodným a pevným hlasom mu povedzte niečo v takomto zmysle: " Duch, ktorý sa tu nachádzaš vypočuj ma. Toto nie je tvoje miesto a nepatríš sem. Miesto, kde sa ti dostane požehnania leží úplne inde. Je na čase aby si nás opustil a odišiel. Choď tam, kde ti náleží byť. Želám ti veľa požehnania na tvojej ďalšej ceste. "

Niektorí duchovia po tomto rozhorove pochopia a odídu. Nájdu sa však i takí, ktorí sa proste rozhodnú pri vás zostať a nerešpektovať vaše nariadenie. V takom prípade potrebujete vytiahnuť zbrane väčšieho kalibru.

Dymenie, zvonenie tibetskými zvoncami a iné druhy očíst na ktoré som vám dal link. Wiccariáni odporúčajú očistiť nielen priestor, ale aj osobu na ktorej sa duch drží. V prípade, že nepomáha ani nasledujúci postup, nebojte sa s priateľmi spojiť sily a na ducha rázne kričať: nepatríš sem, odíď! Pokračujte vo vyháňaní dokým entita neodíde. Potom nezabudnite priestor opäť očistiť a ochrániť, aby sa viac nevrátila.

Autorom článku je http://mesacnastudna.blogspot.sk/. Možno ho s dovolením bez zmeny kopírovať ak k nemu bude pripojená celá táto poznámka. Ďakujeme za rešpektovanie našej práce.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Zadajte text