streda 22. októbra 2014

Čierna mágia na slovensku

Čierna mágia je odvetvie, ktoré umožňuje za pomoci skrytých okultných síl pôsobiť na človeka a vyvolať mu problémy v ktorejkoľvek životnej oblasti. Negatívnym pôsobením skrz rituálne praktiky je možné pripraviť človeka o lásku, zdravie, prácu alebo zdravý rozum. Veľmi nemorálne a najmä nespravodlivé a predsa sa to v našej spoločnosti deje. Čierna mágia nepatrí len do rozprávok pretože stále sa nájde na tomto svete dosť ľudí, ktorí ju za peniaze pretavia do reality.

Vo svojom živote som stretol veľa ľudí rôznych vierovyznaní a svetonázorov. Som osoba veľmi komunikatívna a rád nadväzujem nové priateľstvá. Na svojej ceste som stretol veľa takých, ktorí ma majú radi a veľa takých, ktorí ma radi nemajú. Práve z tohto dôvodu som sa dostal a nie raz do kontaktu s čiernou mágiou a zneužitím okultných síl na nespravodlivé a egoistické účely.

Nebudem menovať ľudí ani situácie, ktoré ma prinútili prehodnotiť môj postoj k tomuto fenoménu no môžem zodpovedne povedať, že poškodiť niekomu na diaľku skrz energiu sa naozaj dá. Rád by som ctenému čitateľovi ponúkol presný opis toho, ako sa zlé energetické pôsobenie manifestuje v živote človeka.

Ani jeden prípad nie je rovnaký 

Spomínal som, že na mňa bolo vykonaných viacero cielených magických, psychických a energetických útokov. Vždy to začína inak a skaza prichádza novou cestičkou a tak človek ťažšie spozoruje blížiacu sa katastrofu. Na základe pána Greisa, Dion Fortune a vlastných nepríjemných zážitkov môžem sprievodné znaky negatívneho pôsobenia opísať takto:

Ako prvý sa obmedzí alebo utne finančný tok. Peniaze odchádzajú nevedno kam a je veľmi problematické si ich udržať alebo zarobiť i keď robíte čokoľvek, aby pri vás zostali. Je to veľmi záhadné, nelogické a nemôžte nájsť príčinu chyby. Krachujú vám obchody, ľudia si neobjednávajú vaše služby, klesá vám tržba, vedúci vás odmietajú vyplatiť, padajú isté dohody a rúti sa všetko čo bolo pred tým stabilné.

Tým, že k vám prúdi negatívna energia je bežný deň komplikovaný a postupne sa zhoršuje. Spánok prestane byť pokojný. Zobudíte sa hocikedy v noci nato, že máte suchoty v krku alebo sa budíte pravidelne v tú istú nočnú hodinu. Máte pocit, ako by ste boli v hypnóze alebo nejakom tranze a nemôžete sa na nič sústrediť. Ťaživé sny o tom, že vás niekto naháňa alebo vás chce zabiť nie sú ničím výnimočným.

Klesne vám hladina energie na bežný deň i keď beriete magnézium, pijete dostatok vody a pravidelne cvičíte. Prepadá vás spavosť ale nemôžete si oddýchnuť. To je veľmi častý a sprievodný jav toho, že niekto cielene vysiela na vašu osobu kliatby.

Zdravotný stav sa začne zhoršovať a človek sa stane náchylnejším na rôzne i jednoduché choroby, ktoré ho pred tým hravo obchádzali.

Vzťahy sa začnú narúšať a ľudia sa k vám začnú správať nevrlo, odpudivo i keď im k tomu nedáte najmenší dôvod. Prestanete im byť sympatickí a celkovo sa ľudia prestanú vo vašej spoločnosti cítiť dobre a príjemne i keď váš fyzický zjav nenasvedčuje nič o odpudivosti. Postupne začnete prichádzať o priateľov a vašim verným spoločníkom sa stane samota.

Z toho plynú depresie, úzkostné a plačlivé stavy, ktoré sa zhoršujú čoraz viac a viac. Na konci celého procesu z vás zostane troska a sami seba sa pýtate, čo ste urobili zle a prečo vám toto život urobil. Nuž nie život, ale ľudská závisť, zloba a nenávisť robí skutočné divy. Vo svojom živote som jej videl a prežil si na vlastnej koži dosť nato, aby som vedel akú má moc.

Ľudia sa venujú rôznym vedám a náukam. Za ten čas, za ktorý som prechodil slovensko krížom krážom som navštívil veľa ľudí, ktorí sa venujú ezoterike, okultným a magickým praktikám a neváhajú tieto vedomosti zneužiť vo svoj prospech i keď tým inému privodia problémy či dokonca skazu.

Nechcem a nebudem menovať nijaké smery ani ľudí o ktorých viem, že pod maskou priateľa inému hádžu hrach pod nohy. A vedzte že k vykonaniu kliatby toho naozaj veľa netreba. Aj na internete sa dajú nájsť veľmi presné a detailné návody ako inému poškodiť. Ak vás to zajíma hľadajte. Uvedomelý človek by mal byť informovaný z rôznych strán a zdrojov. To je cesta, ktorú sa neoplatí uľahčovať.

Ako sa čiernej mágie zbaviť?

V prvom rade si musíte byť istý, že na vás skutočne niekto zámerne vyslovil alebo vykonal kliatbu. Pokiaľ si nie ste istí no máte zlú predtuchu, môžte sa mi ozvať. Trvalo mi dlhé roky hľadania a skúšania, kým sa mi podarilo si pomôcť. Je to dlhý boj no dá sa vyhrať. Rád ho pomôžem vyhrať i vám.

Autorom článku je http://mesacnastudna.blogspot.sk/. Možno ho s dovolením bez zmeny kopírovať ak k nemu bude pripojená celá táto poznámka. Ďakujeme za rešpektovanie našej práce.

2 komentáre:

  1. Doplním pohled z druhé strany. Dělení magie na morální a amorální je samozdřejmě absurdní. Stejně jako není žádná černá a bílá fyzika. Já osobně tedy raději využívám výstižnější termín agresivní magie. Jsem v tomto směru poměrně zdatný ale to ze mě ještě nedělá (jak si občal lidé kterým to řeknu myslí) násilnického psychopata co hází kletby na potkání.Jde o to že zatímco "bílá" magie spíše reaguje tak ta "černá" vám umožní svět kolem aktivně měnit a držet iniciativu ve svích rukou. Můžete být buďto želva s tuhým krunýřem a nebo žralok, volba je na vás, obě možnosti mohou fungovat.

    Hrobař

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tak ako sa najlepsie zbavit zlej sily ktoru na nas niekto posiela a dostat to po com tuzime...

    OdpovedaťOdstrániť

Zadajte text